
Світлодіодні LED-лампи Megalight H4 12V-24V STINGER 5500K 3200L радіатор
650 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 187491
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні LED-лампи Megalight H4 12V-24V STINGER 5500K 3200L радіатор

Лінійка LED ламп бренду "STINGER" розроблена як проста, недороговартісна та надійна лінія автомобільних ламп.
Мініатюрний розмір корпусу лампи спрощує та розширює перелік марок авто, де можливе застосування даних ламп.
Особливості:
Мініатюрний розмір корпусу лампи спрощує та розширює перелік марок авто, де можливе застосування даних ламп.
Особливості:
- Гарантія: 12 міс
- Температура світіння: 5500 К
- Рабоча напруга: 12-24 В
- Радіатор охолодження без кулера
- Постачаються парами в коробці

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megalight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 3200 лм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Код запчастини | 187491 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴/комплект






