
Світлодіодна LED-лампа Megalight H7 12V-24V TF3 6500K 65W радіатор+вентилятор+обманка
2 800 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 295652
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Megalight H7 12V-24V TF3 6500K 65W радіатор+вентилятор+обманка

LED комплект ТF3 MAX/ тип лампи H7, діод 3570 (70mk)/ робоча напруга: 9-32V CANBUS, 65W, 7500 Lm, 6500K/ тип охолодження - радіатор + вентилятор / автоматичний контролер температури

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 295652 |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 7500 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴/комплект






