
Світлодіодна LED-лампа Optimal-L H7 12V-24V X3 6000K 6000L 50W радіатор
750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 287100
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED-лампа Optimal-L H7 12V-24V X3 6000K 6000L 50W радіатор

Характеристики ламп:
Цоколь: Н7;
Потужність: 50 Watt;
Світловий потік: 6000 Lumen;
Світлова температура: 6000 Kelvin (у комплекті 2 світлофільтри на 3000К та 8000К);
Робоча напруга: 9-32V;
Водонепроникність: IP68;
Робоча температура: -40 °C - +80 °C;
Чіп (Діод): Lumileds ZES (Philips);
Термін служби: 30000 годин;
Гарантія: 12 місяців.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 287100 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | OPTIMAL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴/комплект








