
Світлодіодна LED-лампа Optimal-L H7 12V 8 PLUS 80W 6500K радіатор + обманка
1 400 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 347367
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна LED-лампа Optimal-L H7 12V 8 PLUS 80W 6500K радіатор + обманка

| Вид | світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Колірна температура | 6500K |
| Напруга | 12 В, 24 В |
| Номінальна потужність | 24 Вт |
| Призначення | ближнє/дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 lm |
| Серія лампи | 8 PLUS |
| Стан | новий |
| Тип лампи | H7 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 347367 |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H7 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴/комплект






