
Щітки склоочисника Bmw 5 (E60,E61)/6 (E63,E64) 2005-2009,кт 2 шт
700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WB4004251
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO BMW 5 (E60, E61) / BMW 6 (E63, E64) 2005-2009 року.
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| BMW | 6-Series (E63) '03-10 | купе | 2004 - 2010 |
| BMW | 5-Series (E60/E61) '03-10 | седан | 2003 - 2010 |
| BMW | 5-Series (E60/E61) '03-10 | универсал | 2004 - 2010 |
| BMW | 6-Series (F13) '11-18 | купе | 2011 - 2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 575 мм |
| Код запчастини | WB4004251 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 600 мм + 575 мм |
| stock | 0 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Pinch tab (Боковий затискач) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴/комплект



