
Щітки склоочисника Opel Meriva B 10-,кт 2 шт.
670 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: WCP300425
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щітки склоочисника (двірники) нестандартні передні OXIMO Opel Meriva B 2010- роки..
Щітки безкаркасної конструкції з інтегрованим спойлером, у комплекті йдуть два (один) двірники для лобового скла, кріплення підбираються під конкретну модель і рік випуску. Щітки виготовлені із силіконокауктивної суміші.
Металеві деталі виготовлені з високоміцної вуглецевої стали повністю оцинковані для ефективного захисту від корозії упродовж тривалого.
| Opel | Meriva B '10-17 | минивен | 2010 - 2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 700 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 575 мм |
| Код запчастини | WCP300425 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина щітки | 700 мм + 575 мм |
| stock | 1 |
| Тип щітки | Модельний комплект |
| Спосіб кріплення | Push button (Кнопка) |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴/комплект


