
Домкрат підкатний гідравліч. 2 т. "CARLIFE" 125-305мм.
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97325
+380 (99) 903-37-11
Ігорповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Оснащені гідравлікою засукані домкрати зводять до мінімуму зусилля людини, але при цьому вимагають уважного до себе ставлення. Наприклад, регулярна перевірка рівня олії, очищення, діагностика несправностей. Також не варто забувати і технічних моментах. Опорний елемент у підйомників цього типу сильно відрізняється від базової (гвинтовий) моделі, пристосованої до наполегливим точкам на кузові авто. Установка і робота з подкатным домкратом проходить за певними правилами, порушення яких може призвести до псування кузова і самого підйомника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Австрія |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Висота підйому | 305 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

