
Домкрат механічний пляшковий 2Т 210-485 мм двоштоковий Armer
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: ARM-SP3
Домкрат механічний пляшковий 2Т 210-485 мм двоштоковий Armer

Механічний телескопічний домкрат гвинтового типу від компанії Armer — це надійний пристрій зі збільшеним ККД.
Домкрат виготовлений із якісного металу, двошарове глянсове покриття захищає пристрій від корозії.
На відміну від ромбоподібних домкратів, телескопічні стійкіші, крім того, їх можна використовувати з різними точками підйому, що робить роботу з телескопічними домкратами зручнішою й ефективнішою.
Ця модель чудово підійде для легкових автомобілів, а також позашляховиків. Максимальна висота підхоплення тут становить 485 мм під час вантажності 2 тонни.
Телескопічні механічні домкрати прості у використанні. Крім того, вони вирізняються компактними розмірами та невеликою масою — 4 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 485 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота підйому, см | 38,5 |
| Вантажопідіймальність | 2 |
| Власна вага, кг | 4 |
| Кількість поршнів | 2 |
| Тип домкрата | гвинтовий |
- Ціна: 1 400 ₴



